Veslački klub Trešnjevka
NOVOSTI
30. Studeni 2013.

Završen OKI veslački triatlon

Danas se u našem klubu održao tradicionalni OKI veslački triatlon. Niti ružno vrijeme nije spriječilo veslačice, veslače, kajakaše, triatlonce i ostale sudionike da nastupe na triatlonu. Naš Damir pomeo je konkurenciju. Osim Damira, od naših seniora nastupio je još trener/veslač Bojan Dermol u mix-u i osvojio prvo mjesto. Naša Dora Dragičević (juniorka), osvojila je uvjerljivo prvo mjesto u pojedinačnoj (otvorenoj) kategoriji, minutu i pol ispred veslačice (seniorke) iz Zadra. Ostali juniori/ke A i juniori/ke B nastupali su što pojedinačno, što ekipno i osvarili vrlo dobre rezultate.
Čestitamo svim Trešnjevčanima na ostvarenim rezultatima!!!
Rezultati

29. Studeni 2013.

OKI veslački triatlon

OKI veslački triatlon održat će se u našem klubu 30.studenog 2013. sa početkom u 10:00 sati. Rok prijava je do 27. studenog 2013. Startna lista bit će objavljena na web stranicama VSZ-a 29. studenog 2013.

24. Studeni 2013.

Završen veslački seminar

Ovaj vikend, Hrvatski veslački savez u suradnji sa Olimpijskom akademijom, organizirao je seminar za trenere veslanja. Seminar je organiziran s ciljem permanentne edukacije stručnog kadra u veslanju.

10. Studeni 2013.

Damir Martin izveslao rekord staze

Danas je održana jesenska kontrola veslačica i veslača, u malim disciplinama (1x,2-,2x) na 4000m (JŽB,JMB,V) i na 8000m (JMA,JŽA,SA,SB,LS,SŽ,LS). Naš Olimpijac, Damir Martin, rezultatom 29:54,24 izveslao je novi rekord jarunske staze na 8000m. Teuta Stojaković iz VK "Iktusa" također je izveslala rekord staze, za veslačice, u vremenu 35:42,31. 

09. Studeni 2013.

Rezultati daljinske regate- studeni 2013.

Ovdje možete vidjeti rezultate danas održane daljinske regate u Zagrebu.

Dosadašnji rezultati daljinskih regata: žene
                                                      muški