Upisi u školu veslanja

Veslački klub trešnjevka pobjednik je veslačkog kupa miljenka findrela!!!

Svaka čast svim veslačicama i veslačima na svim nastupima i plasmanima na različitim postajama veslačkog kupa. Ove godine uvjerljivo smo osvojili kup s prednošću od čak 378,6 bodova nad Jadranom iz rijeke. Bili smo pobjednici Pule, Zagreba i finala, drugi smo bili u VUkovaru, a najlošiji treći u Bakru. Ukupno smo uknjižili 1189,4 boda. Posljednji čin kupa, finale održano je u Zgarebu u nedjelju, a naše veslačice i veslači su potvrdili dominaciju. Možemo se pohvaliti s 9 zlatnih medalja, 4 srebra i 5 bronci, te s tim rezultatima stigla nam je sjajna najava pred PH koje se održava naredni vikend. Zlatom su okićeni:4xKM Cesarec, Matijević, Bulić, Bucyznski1xKŽ McCullogh1xJŽB Dragojević1xJMA Trucek2-JMA Krakić, Vukovski4-JMA Matas, Štajdohar, MAnce, Kubik2xJŽA Krakić, Rubinjoni2xSŽ sestre Milošević   Srebro kući nose:4-Veterani2xKŽ Milardović, Bjelkanović1xJŽB Kušurin2xJMA Hartl, Biloš Dok su broncu osvojili:2xKM Cvijić, Stipanović1xKŽ Mičuda4-JMB Vujčić, Stefanović, Begić, Kabalin1xSM Mašina2xSM Milošević, Demović Posebne čestitke dvojcu “bez” Krakić, Vukovski na pobjedi nad osmoplasiranim dvojcem s SJP u Plovdivu kao i Truceku i Hartlu, te Žani i Luciji koji su zajedno s navedenim dvojcem u subotu pobijeđivali u Italiji, a isto su napravili i u nedjelju u Zagrebu!!!