BRAĆA SINKOVIĆ PRVACI SVIJETA, NAŠ DAMIR MARTIN ODLIČAN PETI NA SVIJETU! - Veslački klub Trešnjevka
BRAĆA SINKOVIĆ PRVACI SVIJETA, NAŠ DAMIR MARTIN ODLIČAN PETI NA SVIJETU!

Iskrene čestitke braći Sinković na veličanstvenom nastupu na svjetkom seniorskom prvenstvu u francuskom Aiguebeletteu, gdje su osvojili 1. mjesto u konkurenciji muških dvojaca na pariće i obranili titulu najboljih.  Braća su ovu utrku izveslali sa vremenom 6:03.33, drugi su bili Rolandas Mascinskas i Saulius Ritter iz Litve sa vremenom 6:05.31, a treći Novozelanđani Robert Manson i Christopher Harris sa vremenom 6:06.73. BRAVOOO!!!!!
Naš Damir Martin, najbolji hrvatski skifist, zauzeo je odlično peto mjesto u finalu samaca, sa vremenom 7:04.48. Prvi je bio Čeh Ondrej Synek (6:54.76), drugi Novozelanđanin Mahe Drysdale (6:55.10), a treći Mindaugas Griškonis (6:57.64) iz Litve. Ovim rezultatom Damir je ostvario normu za OI u Rio de Janeriru 2016. Bravo Damire, ponosni smo na tebe!
Također odličan laki samac Luka Radonić osvojio je 11. mjesto na SP-u!Sestre Karla i Marcela Milošević osvojile su 18. mjesto na SP-u sa vremenom 7:28.48 bile su šeste u C finalu. David Šain i Mario Vekić u konkurenciji dvojaca bez kormilara osvojili su 27. mjesto.