Veslački klub Trešnjevka
NOVOSTI
09. Kolovoz 2015.

Svjetsko prvenstvo juniora - Rio de Janeiro!

Za hrvatsku izbornu vrstu na svjetskom prvenstvu juniora u Rio de Janeiro-u, koje se održalo  5 - 9. kolovoza 2015. nastupalo je šest hrvatskih veslača u tri discipline.

Veslačica osječkog Iktusa Teuta Lea Stojaković bila je najuspješnija hrvatska predstavnica na ovom svjetskom prvenstvu. U skifu za juniorke (JW1x) osvojila je prvo mjesto u B finalu odnosno ukupno 7. mjesto sa vremenom 08:06.550. Iskrene čestitke Teuti i njenim trenerima! BRAVO!
Juniorski četverac na pariće (JM4x)  u sastavu Andrija Šupe, Patrik Farkaš, Leon Bulić (VKT) i Niko Dunkić  zauzeli su prvo mjesto u C finalu (ukupno 13. mjesto) sa vremenom 06:20.880, a Tomislav Čanić je u konkurenciji muških skifova (JM1x) osvojio drugo mjesto u C finalu (ukupno 14. mjesto) sa vremenom 07:40.010.

Rezultate svih utrka možete pogledati ovdje.
Izvještaj HVS-a možete pročitati ovdje.

21. Srpanj 2015.

NAŠA MARCELA JE MAGISTRICA FARMACIJE- ISKRENE ČESTITKE!!

Naša veslačica i reprezentativka Marcela Milošević jučer je imala obranu diplomskog rada na Farmaceutsko - biokemijskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, te stekla naziv magistrice farmacije (mag.pharm.). ISKRENE ČESTITKE OD SRCA!!
Marcela danas putuje sa sestrom Karlom i ostatkom reprezentacije na pripreme u BiH za svjetsko prvenstvo u Aiguebelette-u (30.08.-06.09.2015.) gdje će pokušati izboriti nastup na OI u Riju. Nadamo se lijepim vijestima i tamo! =)

13. Srpanj 2015.

3. SVJETSKI KUP - LUCERN

Odlična braća Sinković ponovo potvrdili dominaciju u M2X, uvjerljivo prvi sa vremenom 06:14.790!! Ovom pobjedom osvojili su ukupnu pobjedu u Svjetskom kupu ove godine. Iskrene čestitke!!
Naš Damir je odličnom utrkom u B finalu zauzeo prvo mjesto vremenom 6:52.41, te tako zauzeo ukupno 7.mjesto, a sestre Milošević su u B finalu zauzele 6.mjesto, odnosno ukupno 12.mjesto sa vremenom 7:29.63. Bravooo svima!!!

Reuzltate možete pogledati ovdje

06. Srpanj 2015.

1.FINALE VESLAČKOG KUPA-METKOVIĆ

U subotu 04.07.2015. posjetili smo užareni Metković gdje se održalo prvo finale veslačkog kupa. Naši veslači i treneri omogućili su da VK Trešnjevka bude ukupni pobjednik sa 48 bodova, druga je HAVK Mladost sa 47 bodova, a treći HVK Gusar sa 39 bodova. ISKRENE ČESTITKE SVIMA!! Ove medalje smo osvojili:

25. Lipanj 2015.

VK Trešnjevka pobjednik kupa Miljenka Finderlea u Ogulinu

Trešnjevački mališani pobjedili na 5. kupu Miljenka Finderlea u Ogulinu. Ostvarili su ove rezultate: