Veslački klub Trešnjevka
NOVOSTI
07. Rujan 2015.

BRAĆA SINKOVIĆ PRVACI SVIJETA, NAŠ DAMIR MARTIN ODLIČAN PETI NA SVIJETU!

Iskrene čestitke braći Sinković na veličanstvenom nastupu na svjetkom seniorskom prvenstvu u francuskom Aiguebeletteu, gdje su osvojili 1. mjesto u konkurenciji muških dvojaca na pariće i obranili titulu najboljih.  Braća su ovu utrku izveslali sa vremenom 6:03.33, drugi su bili Rolandas Mascinskas i Saulius Ritter iz Litve sa vremenom 6:05.31, a treći Novozelanđani Robert Manson i Christopher Harris sa vremenom 6:06.73. BRAVOOO!!!!!
Naš Damir Martin, najbolji hrvatski skifist, zauzeo je odlično peto mjesto u finalu samaca, sa vremenom 7:04.48. Prvi je bio Čeh Ondrej Synek (6:54.76), drugi Novozelanđanin Mahe Drysdale (6:55.10), a treći Mindaugas Griškonis (6:57.64) iz Litve. Ovim rezultatom Damir je ostvario normu za OI u Rio de Janeriru 2016. Bravo Damire, ponosni smo na tebe!
Također odličan laki samac Luka Radonić osvojio je 11. mjesto na SP-u!Sestre Karla i Marcela Milošević osvojile su 18. mjesto na SP-u sa vremenom 7:28.48 bile su šeste u C finalu. David Šain i Mario Vekić u konkurenciji dvojaca bez kormilara osvojili su 27. mjesto.

Rezultati

05. Rujan 2015.

GLEDANJE FINALA SP NA JARUNU

Veslački savez Zagreba organizira navijanje i gledanje finala gdje nastupaju hrvatske posade na svjetskom prvenstvu u veslanju. SVI zainteresirani dođite sutra (06.09.2015.) oko 13h, na Jarun, u dvoranu iznad hangara, i bodrite braću Sinković i Damira Martina u finalu svjetskog prvenstva! Braća Sinković imaju start u 13:30, a Damir Martin u 14:15. Ponesite zastave, navijačke rekvizite i puno pozitivne energije i glasa. IZNAD SVIH HRVATSKA!

02. Rujan 2015.

1. VESLAČKI KUP MILJENKA FINDERLEA- BAKAR

Naši veslači i veslačice bili su u Bakru i osvojili nove bodove za klub. Ukupno od klubova bili smo treći, prva je bila Mladost, a druga Croatia. Sljedeća kup regata je 19.09.2015. u Zagrebu!
Rezultati zbirni
Ukupno bodovanje

31. Kolovoz 2015.

SVJETSKO PRVENSTVO U AIGUEBELETTE-U, FRANCUSKA

Svjetsko prvenstvo u Aiguebelette-u u Francuskoj počelo je 30.08.2015. utrkama naših predstavnika LM1X Radonić, W2- sestre Milošević, M2- Šain, Vekić, i M1X Damir Martin. Luka Radonić bio je prvi u kvalifikacijskoj utrci sa vremenom 7:03.98, te se plasirao u četvrtfinale. Naše sestre, Karla i Marcela Milošević bile su pete u kvalifikacijskoj utrci, te će svoje mjesto za polufinale morati tražiti u repasažu. Dečki u M2- (Šain, Vekić) su također bili peti u kvalifikacijama, a u današnjem repasažu su zauzeli treće mjesto te će nastupati u finalu E. Damir Martin bio je prvi u kvalifikacijama, izvrsnom utrkom,sa odličnim vremenom 6:52.55 osigurao je  četvrtfinale. Braća Sinković su danas nastupali i zauzeli prvo mjesto u kvalifikacijskoj utrci sa vremenom 6:10.150, i također su osigurali četvrtfinale.  Sutra navijamo za naše sestre koje nastupaju u repasažu za ulazak u polufinale svjetskog prvenstva! BRAVO ZA SVE, IDEMO DALJE SAMO JAKO! SRETNO SVIMA!

HVALA našem treneru Tomislavu Blažini koji nam šalje slike iz Francuske :)