Veslački klub Trešnjevka
NOVOSTI
09. Oujak 2014.

8x1000m

ČESTITAMO SVIM VESLAČICAMA I VESLAČIMA NA ODLIČNIM REZULTATIMA KOJE SU POSTIGLI U OVA DVA DANA!

17. Veljaa 2014.

Zagreb-Zaton-SEVILLA

Iako je u Zagrebu trenutno kišno vrijeme, jučer je bio pravi proljetni dan, koji smo iskoristili za izlazak na vodu. Danas su seniori/ke (većina) otputovali na pripreme u Zaton, a čini se da su najbolje prošle naše veslačice, sestre Marcela i Karla Milošević, koje su u dalekoj i toploj Sevilli gdje sa još nekoliko veslačica iz hrvatske sudjeluju u FISA-inom programu za unapređenje veslanja. U nastavku pročitajte izvještaj koji su nam poslale Karla i Marcela. Čini se vrlo zanimljivo i neprocjenjivo iskustvo, i jedva čekamo da čujemo izvještaj iz prve ruke.

13. Veljaa 2014.

Testiranje na E6000/4000m- veljača 2014.

Ovu subotu, 15.02.2014., u našem klubu održati će se međuklupsko natjecanje na veslačkim ergometrima na 6000m, i to između klubova VK Croatija, VK Mladost, VK Nova, VK Zagreb i VK Trešnjevka. Ovdje možete pogledati startnu listu.
Rezultate pogledajte ovdje.

Galeriju slika sa natjecanja pogledajte pod "opširnije".

25. Sijeanj 2014.

Kontrolni trening E30 minuta T22-T24 i 4000m za kadete

Danas smo u našem klubu održali kontrolno testiranje na veslačkim simulatorima. Kadeti su imali testiranje na 4000m, a ostali 30 minuta na T22 - T24.

Rezultati

11. Sijeanj 2014.

Zimske pripreme četverca na pariće

Već je prošla prva polovica zimskih priprema četverca na pariće. Damir, Valent, Martin i Šain svakodnevno rade kilometražu na skijama, idu u teretanu, bazen, saunu...Sve u svemu, smještaj, hrana, uvijeti za treniranje su odlični. U galeriji možete pogledati fotografije što nam je Damir poslao.