Veslački klub Trešnjevka
NOVOSTI
13. Oujak 2014.

Damša sportaš mjeseca na World Rowing- službenoj stranici FISA-e!!!!

Danas je na naslovnici službene stranice svjetske veslačke federacije FISA-e osvanuo intervju sa Damirom Martinom. Najbolji i najtrofejniji veslač našeg kluba proglašen je sportašem mjeseca, a na stranici www.worldrowing.com pod ovim linkom možete pročitati nešto što još možda niste znali o Damiru. 
Bravo Damša, izuzetno smo ponosni!!!

09. Oujak 2014.

Prvenstvo Zagreba na ergometrima- 2k i 8x1000m

Ovaj vikend u našem klubu, u organizaciji Veslačkog saveza Zagreba, održavaju se dva natjecanja na ergometrima- E2k i 8x1000m ekipno za kadete. U subotu, 08.03.2014. održalo se Prvenstvo Zagreba na dionici od 2000m.
Rezultate od subote možete vidjeti ovdje, a komentare trenera objaviti ćemo naknadno. Samo ćemo napomenuti da je palo nekoliko odličnih rezultata, čak i rekorda, što govori da su i uvijeti za testiranje bili vrlo dobri.

U nedjelju, 09.03.2014., održati će se ekipno prvenstvo Zagreba za kadete i studente na  ergometrima- 8x1000m. Želimo sreću našim kadetkinjama i kadetima, i naravno, nadamo se da će pobjedničke torte biti fine!

09. Oujak 2014.

8x1000m

ČESTITAMO SVIM VESLAČICAMA I VESLAČIMA NA ODLIČNIM REZULTATIMA KOJE SU POSTIGLI U OVA DVA DANA!

17. Veljaa 2014.

Zagreb-Zaton-SEVILLA

Iako je u Zagrebu trenutno kišno vrijeme, jučer je bio pravi proljetni dan, koji smo iskoristili za izlazak na vodu. Danas su seniori/ke (većina) otputovali na pripreme u Zaton, a čini se da su najbolje prošle naše veslačice, sestre Marcela i Karla Milošević, koje su u dalekoj i toploj Sevilli gdje sa još nekoliko veslačica iz hrvatske sudjeluju u FISA-inom programu za unapređenje veslanja. U nastavku pročitajte izvještaj koji su nam poslale Karla i Marcela. Čini se vrlo zanimljivo i neprocjenjivo iskustvo, i jedva čekamo da čujemo izvještaj iz prve ruke.

13. Veljaa 2014.

Testiranje na E6000/4000m- veljača 2014.

Ovu subotu, 15.02.2014., u našem klubu održati će se međuklupsko natjecanje na veslačkim ergometrima na 6000m, i to između klubova VK Croatija, VK Mladost, VK Nova, VK Zagreb i VK Trešnjevka. Ovdje možete pogledati startnu listu.
Rezultate pogledajte ovdje.

Galeriju slika sa natjecanja pogledajte pod "opširnije".